Fypryst Spot-on Dog M sol 1x 1,34ml (10-20kg)

Kód: 11.304
Neohodnoceno
198 Kč
Na dotaz

Prevence a léčba napadení blechami, klíšťaty a všenkami u psů.
Nepoužívejte u štěňat mladších 8 týdnů a nebo vážících méně než 2kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chceme svého psa ochránit před chorobami přenášenými klíšťaty, je nejlepší začít s odstraňováním klíšťat již během procházky.
Pokud tak neučiníme a parazit se ke zvířeti přichytí, je nutné ho z těla odstranit co nejdříve, jelikož pro přenos nejběžnějších chorob přenášených klíšťaty je zapotřebí několik hodin.
Rovněž psí blechy je nutné odstranit, protože mohou přenášet psí tasemnici, která představuje riziko i pro člověka.
U některých psů mohou kousnutí blechou vyvolat alergickou reakci, která může vést k závažnému zánětu kůže.

K eradikaci klíšťat, blech a jiných externích parazitů u psů je k dispozici rozsáhlé spektrum přípravků. Tyto přípravky však nejsou všechny stejně účinné a spolehlivé.
Fipronil, který je již nějakou dobu prodáván po celém světě, bezesporu patří k nejúčinnějším z nich. Jeho účinnost byla prokázána již mnohokrát. Je k dispozici u veterinárních lékařů ve formě spot-on přípravků, což je ten nejmodernější způsob ochrany proti klíšťatům a blechám. Použití tohoto léku je velmi jednoduché, jelikož se nanáší do jednoho místa – na krk zvířete. Jedinečný mechanizmus působení pak umožňuje jeho rozšíření po celém těle zvířete.
Výskyt fipronilu se omezuje na lipidové komponenty kůže a chlupové folikuly, odkud se neustále uvolňuje na kůži a srst. Tím je zajištěna nepřerušovaná a dlouhodobá ochrana před vnějšími parazity, která je stále účinná i po koupání.

Doplňkové parametry

Kategorie: antiparazitika
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: